Şampiyonlar liginde penaltı çekişip birinci olmaya çalışacaksın.

ŞAMPİYONLAR LİGİ PENALTILAR oyunu

Şampiyonlar Ligi Penaltılar
Şampiyonlar Ligi Penaltılar oyunu hakkında
Play butonuna tıklayıp takımını seçerek nexte basıp oyuna başlayabilirsin. Fare ile yeşil oku uygun yerde durdurmak için doğru zamanda tık yapıp atış yapabilirsin. Kaleci olduğun zamanda kaleciyi doğru yere uçurup topu tutabilirsin.

Şampiyonlar liginde penaltılarda mücadele eden takımlar arasında sende takımını seçip yer almak istersen seçtiğin takım ile rakiplerine karşı mücadele et ve onları yenip şampiyonlar ligi şampiyonu olmayı dene. Penaltı atışı sırayla yapılacak, ilk önce sen atacaksın. Kale önünde hareket eden yeşil oku doğru zamanda durdurup kalecinin uçamayacağı yere atabilirsin. İyi bir penaltı atmak için oku 2 kere aynı yerde durdurman gerekiyor. Penaltı atışı rakibe geçtiği zaman kaleciyi kontrol edeceksin. Rakibin nereye atacağını atışı yapmadan 2 saniye önce göreceksin, atış yapacağı yere doğru kaleciyi uçurarak penaltıyı tutabilirsin. Maçın galibi olursan bir sonraki tura geçerek daha güçlü rakipler ile mücadele edebilirsin.
Şampiyonlar Ligi Penaltılar

Şampiyonlar Ligi Penaltılar Oyunu Nasıl Oynanır:

  Play butonuna tıklayıp takımını seçerek nexte basıp oyuna başlayabilirsin. Fare ile yeşil oku uygun yerde durdurmak için doğru zamanda tık yapıp atış yapabilirsin. Kaleci olduğun zamanda kaleciyi doğru yere uçurup topu tutabilirsin. Şampiyonlar Ligi Penaltılar
derecelendirme:6.875 /10 - Oy sayısı:188
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )