2014 senesinde güzel bir öğrenciyi modaya uygun giydirip puan kazandırabilirsin.

PUANLI ÖĞRENCİ GİYDİRME 2 oyunu

Puanlı Öğrenci Giydirme 2
Puanlı Öğrenci Giydirme 2 oyunu hakkında
Fare ile pembe butona tıklayıp oyuna başladıktan sonra fare ile sağdaki dolabı açıp giysi seçebilirsin, daha sonra üstteki menüleri değiştirip makyaj yapıp aksesuar takabilirsin.

2014 yılının modasına göre hazırlanan yeni tarz giysiler ile güzel öğrenci kızı giydirmek ve onu mutlu etmek ister misin? Öyleyse pembe butona tıklayarak oyuna başlıyoruz. Güzel kız akşam erkek arkadaşıyla buluşacak, bu nedenle çok şık ve güzel olmak istiyor. İlk önce gardırobun kapağını açarak onun için şık giysiler seç, daha sonra 2. bölüme geç. Makyaj yap, göz rengini ve ten rengini seç. Son iki bölümde ise saç modeli ve aksesuar seçerek oyunu tamamlıyoruz ve güzel kızı sevgilisiyle buluşması için hazır ediyoruz. Giyim konusunda zorlanıyorsan hint butonuna tıklayarak nasıl giydireceğin konusunda fikir alabilirsin. Eğer güzel giydirdiğini düşünüyorsan vazoya tıklayarak puanlama bölümüne geçebilirsin.
Puanlı Öğrenci Giydirme 2

Puanlı Öğrenci Giydirme 2 Oyunu Nasıl Oynanır:

  Fare ile pembe butona tıklayıp oyuna başladıktan sonra fare ile sağdaki dolabı açıp giysi seçebilirsin, daha sonra üstteki menüleri değiştirip makyaj yapıp aksesuar takabilirsin. Puanlı Öğrenci Giydirme 2
derecelendirme:7.5 /10 - Oy sayısı:6
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )