Canavar kamyon yarışında rakiplerinle mücadele edip yarışabilirsin.

CANAVAR KAMYON YARIŞI oyunu

Canavar Kamyon Yarışı
Canavar Kamyon Yarışı oyunu hakkında
Play now butonuna bastıktan sonra playa basıp aracını seçtikten sonra raceye bas ve 1. seviyeden oynamaya başlayabilirsin. Ok tuşları ile aracını sürebilirsin. Z ile silah kullanabilirsin. X ile nitro kullanabilirsin. Space ile aracını zıplatabilirsin.

Savaş ve yarışın bir arada olduğu bu canavar kamyon yarışında sana ait olan araç ile engebeli arazide hem doğal koşullara hem de araçlara karşı mücadele edeceksin. Arabaları geçip birinci olarak yarışı bitirmeye çalışırken bir yandan saldırılarına karşı dikkatli olmalı ve önüne geçtikleri zaman silah ve roketler ile saldırarak onlara hasar verebilirsin. Aracın hızını artırmak için X tuşu ile nitro kullanabilirsin. Seviye aralarında kazandığın paralarınla aracın özelliklerini geliştirip diğer seviyelerde daha iyi yarışabilirsin.
Canavar Kamyon Yarışı

Canavar Kamyon Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır:

  Play now butonuna bastıktan sonra playa basıp aracını seçtikten sonra raceye bas ve 1. seviyeden oynamaya başlayabilirsin. Ok tuşları ile aracını sürebilirsin. Z ile silah kullanabilirsin. X ile nitro kullanabilirsin. Space ile aracını zıplatabilirsin. Canavar Kamyon Yarışı
derecelendirme:6.25 /10 - Oy sayısı:2
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )